69de-4d93-41f8-b71f-97dc3543e12b_large

Bloger… to słowo oznacza…

nic …no dobra oznacza…

…zawód…pasję….twórcę

A wyobrażenia  o Blogerze i oczekiwania są ogromniaste. Myślisz napewno, że zostając 'blogerem’ będziesz zdobywać świat i zarabiać miliony, latać do Nowego Jorku i dostawać dietę pudełkową za free do końca życia.

Są i tacy blogerzy.

Wspaniale.

Ale co ma robić ’plankton’ z oceanu blogrosfery?

…ten szary robaczek, piszący z pasji, łączący ludzi mini społeczności, aby blog rozwijał się i choć w małym procencie przynosił zyski… 

Wyjdź do ludzi

#Affday organizowane przez Program Partnerski Ceneo  to szansa by wyjść zza monitora i swojej pasji do ludzi.

Byłam tam drugi raz, ponieważ to bardzo sympatyczna impreza, bez nadętego nastroju.

Spotkanie twórców z różnych dziedzin, ze specjalistami w blogowaniu, zarabianiu pieniędzy i vlogowaniu.

Porządna dawka wiedzy i inspiracji w ciągu jednego dnia, ale to nie wszystko…

img_0537.jpgimg_0538.jpg

Idź na warsztat

Tegoroczna wrocławska edycja #Affday  oprócz esencjonalnych prelekcji z osobowościami internetu, odbyły się także warsztaty DIY, fotograficzne czy filmowe.

(Niestety… warsztaty odbywały się równolegle z wykładami…co kolidowało, ciężko się rozdwoić, organizacyjnie czas na warsztaty do poprawki drogie Ceneo!)

A ponieważ uwielbiam robótki ręczne poszłam na  zajecia praktyczne u Weroniki prowadzącej bloga Mavelo.pl.  Warsztat miał na celu stworzenie ramki do plakatów. Niby nic niezwykłego, wręcz prostego, ale niesamowite jest to, że blog wyszedł z cyberprzestrzeni do rzeczywistości. Projekt Weroniki wisiał już jakiś czas na Jej blogu, a teraz namacalnie można było to zrealizować pod okiem twórcy pomysłu.

 

IMG_0545img_0549.jpg

Weronika, oprócz przygotwania merytorycznego i wpierającego, również pozwoliła pracować na zaprojektowanych przez Nią plakatach. A całość można było dopieścić dzięku uprzejmości firmy Tesa.

img_0550.jpg

Internet do ludzie…

Ludzie, którzy inspirują, wspierają, tworzą naszą wirtualną rzeczywitość, którzy przenoszą nas w nieznane zakątki świata.

#Affday daje możliwość kameralnego poznania ludzi intrentów i narzędzi do pracy przy blogu.

Bądź sobą…

taki wyjątkowy, ze swoim światem, z czystym sumieniem z misją zbawiania świata na swój sposób… i korzystaj z narzędzi choćby  Program Partnerski Ceneo  , który potrafi napisać wiadomość, że nie nawiąże współpracy  bo….„tym razem zdecydowaliśmy się na udział stron o większym potencjale” ,

miej to w…

nosie …

działaj !

IMG_0555IMG_0554

Ja w kreatywnym towarzystwie utalenowyanych dziewczyn – Weroniki Mavelo.pl i Martyny Mkreuje

Wpadnij na #Affday ,  Radomska też tam była!

IMG_0559