Moje lekkie nieogranięcie z #RYSOdziałek -iem skutkuje zaległościami z poprzedniego tygodnia, dlatego wrzucam dziś dużą dawkę realizacji Waszych pomysłów na moje rysowanie.

rysodziałek październik 2017 baner3

Tydzień temu nad Irlandią szalał huragan Ofelia

Ofelia, ktory wlasnie zmierza nad Irlandie. Szkoly pozamykane, siedzimy w domu i czekamy. Chcialabym zobaczyc na rysunku fruwajaca trampoline, majtki/skarpety na plocie u sasiada 😉 tego rodzaju nietypowe rzeczy, ktore nie zdarzaja sie na codzien 😀 Rysunek przyda sie do pokolorowania z dziecmi, ktore sa „uziemione” w domu i same nie wiedza na co czekać -Iwona

rysodzialek Ofelia

 

W tym tygodniu daliście znowu fantastyczne tematy do rysowania…

Plany miast różniące się rozmieszczeniem budynków (np. szkoła, poczta, sklep itp.) do ćwiczenia wskazówek dot. położenia 🙂. – Marta

Oto plany:

Link do pliku PDF : PLAN miasta

Ostatnia prośba to prośba Klaudii czyli Pani Teatrzyk. Którą uwielbiam i jest jak orkiestra ale gra…aktorsko wraz ze swoją zaczarowaną walizką, kukiełkami i wspaniałym głosem przenosi do krainy baśni i opowieści… PANI TEATRZYK  sami poznajcie Klaudię i jej magiczny świat.

pani teatrzyk kolorZa tydzień ostatnia szansa o darmowy obrazek według Waszych pomysłów:) bardzo jestem ciekawa czym mnie tym razem zaskoczycie!